השותפים
לאירוע

The 6th Annual GeekAwards הוא ערב שכולו הוקרה לתעשיית הסטארטאפים בישראל. תהליך בחירת המועמדים, הבמה הגדולה, הפרס הנוצץ, האוכל הטעים והשתייה המשחררת - הכל בשביל האנשים שמרכיבים את האקו-סיסטם המיוחד הזה. אבל את כל אלה לא יכולנו לעשות לבד, יש לנו שותפים שגם מעריכים ומוקירים את העשייה הטכנולוגית בארץ ולהם אנו רוצים להגיד תודה.

Gold

לאומיטק מספקת ליווי פיננסי מלא לחברות ההיי-טק בכל שלבי החיים שלהם. לאומיטק מציעה אפשרויות מגוונות למימון בנקאי וחוץ בנקאי, מפתחת מוצרים בנקאיים ייחודיים ופלטפורמה לניהול השקעות, מייצרת שיתופי פעולה עם קרנות, חברות וגורמים נוספים בתעשייה בארץ ובחו”ל, והכל באמצעות סניפי היי-טק מתמחים וייעודיים הפרוסים בארץ ובמרכזי הייטק גלובליים: לונדון, ניו יורק ועמק הסיליקון.

אלטשולר שחם בנפיטס מתמחה במתן מגוון שירותי ניהול ונאמנות של תכניות תגמול מבוססות מניות לעובדים ומנהלים, ופועלת כנאמן משלם וכנאמן אסקרו במגוון עסקאות. ניסיונה עתיר השנים מתבטא במגוון רחב של שירותי נאמנות, ייעוץ ואדמיניסטרציה לחברות פרטיות, ציבוריות ובינלאומיות.

בלונד 2.0 היא סוכנות יחסי ציבור בינלאומית זוכת פרסים עם משרדים בבוסטון ותל אביב. תחת הנהגתם של איילת נוף ומוטי פאר (שדורגו כשניים מעשרת המשפיענים של הסטארטאפ ניישן על ידי המגזין פורבס), הצוות, שמונה יותר מ-25 עובדים הוא אחד מהכוחות המובילים ביחסי ציבור לסטארטאפים, תאגידים, קרנות הון סיכון, ומותגים. עם לקוחות כגון Waze, Viber, Playtika, ועוד רבים וטובים, לבלונד 2.0 יש שנים של ניסיון וידע מקצועי בשיווק של כל מותג והשגה של .כל מטרה עסקית, ובאמתחתה השקות ענקיות ופרסים רבים

Silver

יונייטד איירליינס ויונייטד אקספרס מפעילות בממוצע 5,000 טיסות ביום ל-336 נמלי תעופה על פני שש יבשות. בשנת 2015, הפעילו יונייטד ויונייטד אקספרס יחד יותר מ-1.5 מיליון טיסות והובילו 140 מיליון נוסעים ליעדיהם. עם מרכזים בארה"ב בשדות התעופה של שיקגו, דנוור, יוסטון, לוס אנג'לס, ניו יורק/ניוארק, סן פרנסיסקו והבירה וושינגטון די.סי, יונייטד מפעילה למעלה מ-715 מטוסים בקווים העיקריים שלה והשנה היא תקלוט 21 מטוסי בואינג חדשים מדגמי NG, 787, 777 737. יונייטד היא בין החברות המייסדות של Star Alliance, המספק שירות ל-192 מדינות דרך 28 חברות-תעופה חברות. למעלה מ-86,000 עובדי החברה מתגוררים בכל מדינה בארה"ב ובארצות שונות ברחבי העולם.

Bronze

בואו להיות שותפים >